۴۴۳۳۶۸۹۵ - ۰۲۱
مربی گری پروژه BPMS

projects-resize-e1466033939676

مربی گری پروژه BPMS چیست؟

انتخاب، نصب، پیاده سازی و اجرای فرایندها در بستر نرم افزار BPMS مسیری است که برای بسیار افراد و سازمان ها تازگی دارد. طی کردن این مسیر پر پیچ و خم با آزمون و خطا نیز راه حل منطقی نخواهد بود.

اجرای پروژه های BPMS پس از انتخاب و نصب ابزار مناسب با نیازمندی شما حتی با قیمت بسیار پایین که تا حدودی ریسک اینگونه پروژه ها را کاهش میدهد، همواره با مخاطراتی مواجه خواهد بود.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

ما با در اختیار داشتن تیمی مجرب در این حوزه میتوانیم به عنوان مشاور در تمام یا بخشی از فازهای اجرای پروژه های BPMS در سازمان شما، ریسک های شما را کاهش داده و به شما جهت رسیدن به خروجی مطلوب حاصل از اجرای نرم افزار BPMS یاری کنیم.

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

یکی از این خدمات استخراج برنامه و مسیر نما (RoadMap) اجرای پروژه BPMS است. در واقع اگر بدانید کجا هستید و به کجا خواهید رفت و چگونه این مسیر را طی خواهید کرد، قطعا امکان موفقیت شما تا حدود زیادی افزایش خواهد یافت.

همچنین استقرار BPMS در سازمان به دو عامل دیگر بستگی دارد:

  • فرهنگ سازی در بدنه سازمان
  • داشتن رویکرد و دیدگاه مناسب نسبت به BPMS در تیم اجرا

Business concept image of a businessman pointing Coaching icon on virtual screen over blue background

در مورد اول باید گفت وقتی میتوان موفقیت پروژه های BPMS اطمینان حاصل کرد که بدنه سازمان و سایر مدیران میانی نیز همراستا و همسو با تیم داخلی مجری BPMS باشند. برای این منظور توصیه مشاوران بین المللی برگزاری سمینارهای آشنایی با BPM و BPMS در بدنه سازمان است. از این بخش میتوانید اطلاعات سمینارهای برگزار شده توسط تیم ما را مشاهده نمایید.

در مورد دوم نیز بسیاری مشاهده شده است که تیم اجرایی پروژه BPMS پس از تهیه این سیستم (که بعضاً سیستم نامناسب نیز انتخاب میکنند)، با رویکرد تهیه نرم افزار به روش های قبلی برنامه نویسی شروع به کار میکنند. داشتن رویکرد متناسب با BPMS از مسائلی است که باید به آن توجه ویزه داشت.

با بهره گیری از مشاورین حرفه ای میتوانید ریسک های فوق را براحتی و با کمترین هزینه مدیریت نمایید.

تیم ما تجربه مشارکت در اجرای بیش از 50 پروژه در سطح کشور و جهان را دارد.


چرا باید از خدمات ما استفاده شود؟

با توجه به تعداد بالای فرایندهای موجود در هر سازمان یا شرکت، منطقی است اجرای پروژه های BPMS بصورت درون سپاری انجام شود. به عبارت دیگر برون سپاری تمام فازهای یک پروژه BPMS به پیمانکار یا فروشنده تقریباً امری محال است و اینکه یکی از مزیت های سیستم BPMS کاهش نیاز به شرکت نرم افزاری فروشنده است که با برون سپاری کل پروزه عملاً این مزیت رقابتی از دست خواهد رفت.

بنابر این مشاوری که بتواند در ترسیم خطوط کلی و پیش و در حین اجرای پروژه در کنار شما باشد، بسیار مفید خواهد بود.


با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۴۳۳۶۸۹۵

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .