۴۴۳۳۶۸۹۵ - ۰۲۱
مشاوره تلفنی

[vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

با یک تلفن ساده، مانع از بروز یک اشتباه بزرگ شوید

مشاوره تلفنی

در بسیاری از پروژه ها در حوزه مدیریت فرایندها (BPM)، مدلسازی و بهبود فرایندها یا خرید و استقرار BPMS ، یک راهنمایی چند دقیقه ای مانع از این میشود که یک اشتباه بزرگ مرتکب شوید.


یا بسیاری از دانشجویان رشته های مدیریت، صنایع، IT، نرم افزار یا رشته های مشابه در انتخاب یک موضوع خوب و کاربردی برای پایان نامه خود دچار سردرگمی شده یا در مراحل انجام پایان نامه یا سایر موضوعات و تحقیقات درسی نیاز به راهنمایی دارند.


همچنین خرید یا تهیه نرم افزار همیشه امری پر ریسک بوده است. اولین اشتباه در خرید نرم افزار خصوصاً مواردی شبیه BPMS آخرین اشتباه است. برای کاهش این ریسک مشاوره در فرایند انتخاب و خرید نرم افزار امری شناخته شده و اجتناب ناپذیر در سطح دنیا است.

ما با در اختیار داشتن تیمی مجرب در حوزه BPMS و شناخت کامل از بازار ایران در این حوزه می توانیم شما را در انتخاب درست کمک کنیم.


ما تیمی از متخصصین هستیم که بدون طی تشریفات و بصورت تلفنی و ظرف چند دقیقه میتوانیم راهنمایی کاربردی را به شما ارائه و مانع از بروز برخی اشتباهات دردسرساز شویم.

نحوه کار به این ترتیب است که:

1- پس از تماس تلفنی با کارشناس مهندسی فروش ما، سئوال خود را مطرح میکنید.

2- بر حسب سئوالات شما، بهترین مشاور انتخاب و هماهنگی های زمانی بین شما و مشاور توسط کارشناس مهندسی فروش ما صورت خواهد گرفت.

  • حداقل زمان مشاوره تلفنی ۲۰ دقیقه است.
  • هزینه هر دقیقه مکالمه، معادل ۲۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.
  • نحوه پرداخت بصورت PrePaid (پیش پرداخت) میباشد. به اینصورت که پس از تعیین مدت زمان درخواستی جهت مشاوره تلفنی، نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نموده و پس از هماهنگی های داخلی ظرف کمتر از 24 ساعت مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”center” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=”” css=”.vc_custom_1467369554437{margin-top: 5% !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1467368927218{background-color: #053dd4 !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1467369525442{padding-top: 2% !important;padding-bottom: 2% !important;}”]

کافی است یکبار امتحان کنید و نتیجه فوق العاده کپسول های مشاوره تلفنی ما را تجربه کنید.

تلفن تماس:  ۰۲۱۴۴۳۳۶۸۹۵

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .