عضویت در کانال مدیریت فرایند
راه اندازی نرم افزار Bizagi توسط مدرسه مدیریت فرایند در کشت و صنعت هلال
نرم افزار BIZAGI

کشت و صنعت هلال سال های قبل با پرداخت هزینه نسبتاً سنگین اقدام به تهیه نرم افزار Bizagi از یکی از شرکت های نرم افزاری نمود و با همت و تلاش تیم فناوری اطلاعات از نرم افزار بیز ای جی استفاده های قابل توجهی نموده و چندین فرایند در این نرم افزار پیاده سازی کرد. منتها به دلیل عدم ارائه پشتیبانی با کیفیت خوب، عدم بروز رسانی و قدیمی شدن نرم افزار Bizagi ارائه شده توسط آن شرکت نرم افزاری تصمیم به استفاده از نسخه جدیدتر نرم افزار Bizagi توسط مدیران مجموعه اتخاذ کردید.

 

پس از چند مرحله تماس تلفنی و حتی بدون برگزاری جلسه، تیم مدیریت فرایند با این شرکت توافق نموده و نرم افزار را بصورت ریموتی برای این شرکت نصب نمود.

 

هزینه ای که بابت توسعه های صورت گرفته بر روی نرم افزار بیز ای جی توسط تیم مدیریت فرایند توسط این مشتری پرداخت شد بسیار کمتر از هزینه ای بود که حدود ۶ سال قبل به شرکت نرم افزاری پرداخته بودند. علت این امر نیز روشن است. مدرسه مدیریت فرایند بابت نرم افزاری که به ایشان تعلق ندارد هزینه ای دریافت نمیکند بلکه تنها بابت ماژوی هایی که به این نرم افزار اضافه کرده و برگزاری دوره آموزشی و خدمت ساخت فرایند هزینه نه چندان زیادی دریافت میکند.

 

در خصوص این پروژه با توجه به آشنایی مدیران و کارشناسان IT این شرکت با نرم افزار Bizagi تنها برگزاری یک دوره آموزشی یک روزه به مدت ۸ ساعت کفایت میکرد که طی آن به مباحث زیر پرداخته شد:

نحوه یکپارچگی و اتصال چند تا فرایند با یکدیگر

تفکیک و جداسازی فرایندهای بزرگ به چند فرایند کوچک (نحوه استفاده از زیرفرایندها)

قابلیت های نرم افزار نسخه ۱۱ نسبت به نسخه ۹


 

بر روی عکس پایین کلیک کنید

bizagi

 

به اشتراک بگذارید :

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد :

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .