عضویت در کانال مدیریت فرایند
فراخوان به شرکت هایی که نسخه قدیمی نرم افزار Bizagi را دارند

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها سال ها قبل اقدام به خریداری نرم افزار Bizagi از یکی از شرکت های نرم افزاری داخلی با قیمت نسبتاً بالایی کرده اند. متاسفانه بسیاری از خریداران به این نکته اذعان دارند که نرم افزار خریداری شده قدیمی بوده و پشتیبانی با کیفیتی نیز دریافت نمیکنند.

 

تیم مدرسه مدیریت فرایند اقدام به توسعه نسخه ۱۱ نرم افزار Bizagi نمود و در نظر دارد نرم افزار Bizagi نسخه ۱۱ را در اختیار سازمان ها و شرکت هایی که قبلاً نسخ قدیمی تر نرم افزار را خریداری کرده و به دلایل مختلف امکان بهره برداری از آن برایشان فراهم نشده است با قیمت پایین قرار دهد.

 

در نظر داشته باشید که مدرسه مدیریت فرایند بر خلاف شرکت های نرم افزاری درصدد کسب سود کلان از طریق فروش نرم افزار Bizagi نیست و تنها بابت توسعه هایی که بر روی نرم افزار بیز ای جی انجام داده است شامل فارسی سازی، شمسی سازی، برداشتن محدودیت تعداد کاربر و فرایند، آموزش و ساخت فرایند هزینه ناچیزی دریافت میکند نه بابت نرم افزاری که به ما تعلق ندارد.

 

در طول یکسال گذشته بیش از ۲۰ شرکت و سازمان از نرم افزار توسعه یافته بیز ای جی توسط تیم ما با قیمت های بسیار پایین بهره برداری کرده اند.


داستان استقرار نرم افزار بیز ای جی در برخی از سازمان های مشتری ما را در ادامه بخوانید:

راه اندازی نرم افزار Bizagi در شرکت تولید و تامین قطعات تراکتورسازی تبریز

راه اندازی نرم افزار Bizagi توسط مدرسه مدیریت فرایند در کشت و صنعت هلال

راه اندازی نرم افزار Bizagi توسط مدرسه مدیریت فرایند در یک سازمان نظامی

 

به اشتراک بگذارید :

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد :

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .