عضویت در کانال مدیریت فرایند
مشاوره رایگان انتخاب BPMS

مشاوره رایگان انتخاب BPMS

شاید اولین اشتباه در خرید نرم افزار آخرین اشتباه شما باشد زیرا:

  • خرید نرم­ افزار معمولاً پروسه­ ای تکرار ناشدنی است
  • هزینه خرید نرم ­افزار بالا است
  • هزینه پشتیبانی و نگهداری نرم­ افزار خریداری شده بالا است
  • معمولاً در سازمان­ها جهت خرید نرم ­افزار در سطوح مجتلف سازمانی مقاومت وجود دارد
  • و ….

به دلیل اینکه خرید ناموفق نرم افزار در شرکتها معمولاً پروسه ای تکرار ناشدنی است، یعنی اگر یکبار سیستم نامناسب BPMS در این شرکتها خریداری شود، قطعا فرصت خرید دوباره این سیستم به سختی به وجود خواهد آمد در حالیکه این موضوع در مورد سیستم هایی مثل مالی به این شدت نخواهد بود.

مشاوره در ارزیابی، انتخاب و خرید نرم  افزار امری شناخته شده در سطح دنیا محسوب می گردد و خریداران نرم  افزار پیش از اینکه وارد فاز خرید شوند، از طریق دریافت مشاوره از شرکت ها و افراد صاحب تجربه در این زمینه، تا حدود زیادی ریسک های ناشی از آنرا کاهش می دهند.

ما نیز بر آن شدیم تا تجربیات چندین ساله تیم خود و تجربیات حاصل از شناخت انواع نرم افزارهای BPMS یا سیستم مدیریت فرایندها داخلی و خارجی را در اختیار سازمان ها و شرکتها قرار دهیم با این امید که تاثیری هر چند کوچک در ارتقاء عملکرد این شرکتها و اقتصاد کشور داشته باشیم.


برای رزرو زمان مشاوره به آی دی تلگرام زیر پیغام دهید.

aliakbari_BPM@

یا با تلفن زیر تماس بگیرید

۰۲۱۴۴۳۳۶۸۹۵


نرم افزار BPMS به‌عنوان یک ابزار یا راهکار به معنای واقعی برای طراحی، اجرا، پایش و بهبود فرآیندهای کسب‌وکار سازمانیست. این راهکار حاکمیتی را در سازمان برای افزایش چابکی و کارایی، فراهم میاورد و به سازمان اجازه میدهد بتواند عملیات سازمان را با اهداف راهبردی، هم‌راستا نماید.

لذا اینجاست که اهمیت انتخاب یک نرم‌افزار BPMS مناسب برای یک سازمان از توجه بالایی برخوردار میشود و چه‌بسا هستند سازمانهایی که در هنگام خرید و انتخاب اینگونه نرم‌افزارها دچار تردید و سردرگمی هایی میشوند و نیازمند یک راهنمایی از طرف یک مشاور را احساس میکنند.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید یک BPMS مناسب که بیشترین انطباق با خواسته ها و نیازمندی های شما را دارند، را برای سازمان خود با بهترین قیمت انتخاب نمایید.


در طی این فرایند ملاحظات سیاسی کشور ما نیز لحاظ شده است. یعنی ممکن است ابزارهای مناسبی متناسب با نیازمندی های ما در سطح دنیا موجود باشند که امکان تهیه آنها برای سازمان ها و شرکت های ایرانی ممکن نباشد.

ملاحظه امکانپذیر بودن خرید BPMS توسط تیم ما لحاظ شده و ارزیابی روی ابزارهایی صورت خواهد گرفت که قابلیت تهیه در ایران وجود دارد.

مشاوره در امر ارزیابی، انتخاب و خرید نرم ­افزار امری شناخته شده و اجتناب­ ناپذیر در سطح دنیا محسوب می­گرددو خریداران نرم ­افزار پیش از اینکه وارد فاز خرید شوند، از طریق دریافت مشاوره از شرکت­های مشاوره، تا حدود زیادی ریسک­های ناشی از آنرا کاهش می­دهند. ما با درک این خلأ در کشورمان و با تجربه‌ی طولانی در این حوزه، خدمات مشاوره‌ای را برای نیل به این اهداف فراهم آورده است.


ما به خریداران و بهره‌برداران BPMS طیف پوشایی از خدمات را در مقاطع حساس زیر را ارائه می‌نماید:

  • پیش از خرید و عقد قرارداد
  • ارزیابی و انتخاب مناسب­ترین نرم­افزار
  • مذاکره، خرید و عقد قرارداد
  • خدمات پس از خرید و استقرار

ذکر این نکته هم ضروریست که همه‌چیز در یک محصول خوب ازنظر فنی خلاصه نمیشود، چراکه هدف شما صرفاً خرید یک BPMS مناسب نیست بلکه هدف اصلی شما این است که بتوانید این سیستم را در حداقل زمان ممکن و با بالاترین کیفیت و سرعت آن را در سازمان خود اجرا و پیاده‌سازی نمایید. لذا ما علاوه بر بررسی شاخصهای ارزیابی فنی، شاخصهای اجرایی BPMS را هم در نظر گرفته و پس از بررسی این مورد نسبت به توصیه BPMS مناسب اقدام خواهیم نمود.

با ما تماس بگیرید.  

۰۲۱۴۴۳۳۶۸۹۵

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .