عضویت در کانال مدیریت فرایند
مشاوره رایگان انتخاب BPMS

شاید اولین اشتباه در خرید نرم افزار آخرین اشتباه شما باشد زیرا:

  • خرید نرم­ افزار معمولاً پروسه­ ای تکرار ناشدنی است
  • هزینه خرید نرم ­افزار بالا است
  • هزینه پشتیبانی و نگهداری نرم­ افزار خریداری شده بالا است
  • معمولاً در سازمان­ها جهت خرید نرم ­افزار در سطوح مختلف سازمانی مقاومت وجود دارد
  • و ….

 

به دلیل اینکه خرید ناموفق نرم افزار در شرکتها معمولاً پروسه ای تکرار ناشدنی است، یعنی اگر یکبار سیستم نامناسب BPMS در این شرکتها خریداری شود، قطعا فرصت خرید دوباره این سیستم به سختی به وجود خواهد آمد در حالیکه این موضوع در مورد سیستم هایی مثل مالی به این شدت نخواهد بود.

 

مشاوره در ارزیابی، انتخاب و خرید نرم  افزار امری شناخته شده در سطح دنیا محسوب می گردد و خریداران نرم  افزار پیش از اینکه وارد فاز خرید شوند، از طریق دریافت مشاوره از شرکت ها و افراد صاحب تجربه در این زمینه، تا حدود زیادی ریسک های ناشی از آنرا کاهش می دهند.

 

ما نیز بر آن شدیم تا تجربیات چندین ساله تیم خود و تجربیات حاصل از شناخت انواع نرم افزارهای BPMS یا سیستم مدیریت فرایندها داخلی و خارجی را در اختیار سازمان ها و شرکتها قرار دهیم.

 


چه کسانی از مشاوره انتخاب نرم افزار BPMS ما استفاده کرده اند؟ 

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

پژوهشگاه صنعت نفت

تراکتورسازی تبریز

پتروشیمی مهر

پژوهشگاه فضایی ایران

شرکت ارتباطات زیرساخت

شرکت بازرسی مهندسی تکین کو

بانک تجارت

تامین اجتماعی نیروهای مسلح

توزیع برق اصفهان

سازمان حج و زیارت

و بیش از ۵۰ شرکت خصوصی با ابعاد بزرگ، متوسط و کوچک

 

 


توضیحات تکمیلی

نرم افزار BPMS به‌عنوان یک ابزار یا راهکار به معنای واقعی برای طراحی، اجرا، پایش و بهبود فرآیندهای کسب‌وکار سازمانی است. این راهکار حاکمیتی را در سازمان برای افزایش چابکی و کارایی، فراهم میاورد و به سازمان اجازه میدهد بتواند عملیات سازمان را با اهداف راهبردی، هم‌راستا نماید.

 

لذا اینجاست که اهمیت انتخاب یک نرم‌افزار BPMS مناسب برای یک سازمان از توجه بالایی برخوردار میشود و چه‌بسا هستند سازمانهایی که در هنگام خرید و انتخاب اینگونه نرم‌افزارها دچار تردید و سردرگمی هایی میشوند و نیازمند یک راهنمایی از طرف یک مشاور را احساس میکنند.

 

ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید یک BPMS مناسب که بیشترین انطباق با خواسته ها و نیازمندی های شما را دارند، را برای سازمان خود با بهترین قیمت انتخاب نمایید.

 

مشاوره در امر ارزیابی، انتخاب و خرید نرم ­افزار امری شناخته شده و اجتناب­ ناپذیر در سطح دنیا محسوب می­گرددو خریداران نرم ­افزار پیش از اینکه وارد فاز خرید شوند، از طریق دریافت مشاوره از شرکت­های مشاوره، تا حدود زیادی ریسک­های ناشی از آنرا کاهش می­دهند.

با ما تماس بگیرید.  

۰۲۱۴۴۳۲۸۷۶۳

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .