عضویت در کانال مدیریت فرایند
دومین کنفرانس مدیریت فرایند

بحران کرونا، کوچک‌تر شدن اقتصاد در اثر تحریم‌ها و انتظار مشتریان برای دریافت خدمات و محصولات با کیفیت و به موقع، سبب وارد آمدن فشارهای متعددی به سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی شده است. این امر اهمیت انعطاف‌پذیری، چابکی و اصلاح فرایندهای سازمانی را برای بقاء و رشد دوچندان کرده است. در شرایط نامطئن اقتصادی، چابکی کسب و کار  و واکنش نشان دادن به موقع به تغییرات محیطی بسیار مهم است.

 

از سویی می دانیم نقش و جایگاه مدیریت فرایند (BPM) در کاهش هزینه‌ ها، افزایش سرعت انجام فعالیت‌ها، چابک سازی، واکنش سریع به تغییرات محیطی و متعاقباً  افزایش بهره‌وری، آن را به یکی از مهم‌ترین ابزارهای نیل به اهداف سازمانی در سطح جهان تبدیل کرده است.

 

همچنین اسناد بالادستی نظام از جمله: بند ۱۲ سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری که «بر وجه اثربخشی و کارایی در فرایندها و روش‌های اداری به‌منظور تسریع و تسهیل در ارایه خدمات کشوری» تاکید نموده و نیز بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور که در خصوص «دستورالعمل اصلاح فرایندها و روش‌های انجام کار موضوع ماده (۳۶) قانون مدیریت خدمات کشوری» است، اهمیت اجرا و درک این موضوع را در سطح نظام اداری کشور دو چندان کرده است.

 

به همین منظور در نظر داریم نخستین کنفرانس مدیریت فرایند را با هدف بهینه سازی عملکرد در بخش‌های دولتی و توسعه بینش و نگرش مدیران و کارمندان دستگاه‌های اجرایی در روز چهارشنبه مورخ ۲۸/۱۰/۱۴۰۱ به صورت حضوری برگزار نماییم.

 

این کنفرانس به پشتوانه مدرسه مدیریت فرایند با سابقه برگزاری بیش از ۵۰۰ دوره آموزشی در حوزه مدیریت فرایند و ارائه مشاوره تخصصی مدیریت فرایند به بیش از ۵۰ سازمان، به عنوان نخستین کنفرانس مدیریت فرایند را با هدف بهینه‌سازی عملکرد در بخش‌های دولتی و خصوصی و توسعه بینش و نگرش مدیران و کارمندان دستگاه‌ها برگزار خواهد شد. 

 

شرکت در این کنفرانس فرصت های زیادی برای متخصصین مدیریت فرایند ایجاد خواهد کرد که برخی از آنها به قرار زیر است.

 

کنفرانس BPM یک رویداد بسیار مهم است که به دنبال تثبیت و تقویت بهترین درس ها، تجربه ها و الگوهایی است که در طی سال ها در طراحی و پیاده سازی مدیریت فرایند و سیستم‌های مدیریت فرایند کسب و کار به دست آمده است.

 

کنفرانس های BPM همچنین یک تالار گفتگو برای مدیران فرایند و متخصصین در درک مسائل مختلف در زمینه مدیریت کسب و کار فراهم و محلی است که در آن رویه های بین المللی و تکنیک های مدرن در فرایندهای کسب و کار به طور کامل مورد بحث و مطالعه و ارائه قرار می‌گیرد. فرایندهایی که به نظر می‌رسد شایسته توجه هستند می توانند تبدیل به مدل استاندارد برای صنایع خاص شوند.

 

همچنین سعی خواهد شد نظریه های جدید تدوین شده و در طول کنفرانس BPM بیان شوند. این نظریه ها به دنبال ارتقاء و تعالی بخشیدن روش‌های مدیریت فرایند به منظور ارائه یک ایده تجاری جدید هستند و این امر به طور قابل ملاحظه ای به متخصصان حوزه مدیریت و نیز کسب و کارها کمک می‌کند تا مدیریت فرایند گردش کار خود را بهبود دهند.

 

کنفرانس BPM توسط متخصصین، دانشگاهیان برجسته و کارشناسان خبره ارائه می‌شود. از طرفی دیگر حضور مدیران و متخصصان از سازمان ها و شرکت‌ها و صنایع مختلف به غنای این رویداد می افزایند و بینش آنها تا حد زیادی به دانش مدیریت فرایند کمک می‌کند.

 

متخصصان مدیران وکارشناسان می‌توانند با شرکت در کنفرانس مدیریت کسب و کار می توانند با روش‌ها‌، تکنیک‌ها و نظریه‌های جدید که در طول کنفرانس‌های BPM مطرح می‌شود، دانش خود را در این حوزه غنا بخشند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی تصویر پایین کلیک کنید و وارد سایت اختصاصی کنفرانس مدیریت فرایند شوید.

 

کنفرانس مدیریت فرایند

 

 

به اشتراک بگذارید :

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد :

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .