۴۴۳۳۶۸۹۵ - ۰۲۱
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان مدیریت فرایند

یک جلسه مشاوره حضوری رایگان مدیریت فرایند

به سازمان های در شرف آغاز پروژه های BPM

در بسیاری از پروژه ها در حوزه مدیریت فرایندها (BPM)، مدلسازی و بهبود فرایندها یک راهنمایی چند دقیقه ای مانع از این میشود که یک اشتباه بزرگ مرتکب شوید.

ما تیمی از متخصصین هستیم که بدون تشریفات طی یک جلسه مشاوره فشرده میتوانیم راهنمایی کاربردی به شما ارائه و مانع از بروز برخی اشتباهات و اتلاف منابع در اینگونه پروژه ها شویم.

تیم ما تجربه مشارکت در اجرای بیش از ۵۰ پروژه در سطح کشور و جهان را دارد.

یکی از این خدمات ما در این جلسه مشاوره رایگان کمک به شما است تا فرابگیرید از با پیمودن چه مسیریقادر خواهید بود پروژه مدیریت فرایند خود را بصورت بسیار چابک و کم هزینه طی نمایید.

به عبارت دیگر با توجه به تعداد بالای فرایندهای موجود در هر سازمان یا شرکت، منطقی است اجرای اینگونه پروژه بصورت درون سپاری انجام شود. برون سپاری تمام فازهای یک پروژه BPM به پیمانکار یا فروشنده تقریباً امری بسیار پر ریسک است و اینکه یکی از مزیت های سیستم BPMS کاهش نیاز به شرکت نرم افزاری فروشنده است که با برون سپاری کل پروزه عملاً این مزیت رقابتی از دست خواهد رفت.

مشاورین ما تجربه حضور در پروژه های مشابه را در بیش از ۱۰۰ سازمان دارا می­باشند.


همچنین مشاوره تلفنی رایگان خرید BPMS

به دلیل اینکه خرید ناموفق نرم افزار در شرکتها معمولاً پروسه ای تکرار ناشدنی است، یعنی اگر یکبار سیستم نامناسب BPMS در این شرکتها خریداری شود، قطعا فرصت خرید دوباره این سیستم به سختی به وجود خواهد آمد در حالیکه این موضوع در مورد سیستم هایی مثل مالی به این شدت نخواهد بود.

مشاوره در ارزیابی، انتخاب و خرید نرم  افزار امری شناخته شده در سطح دنیا محسوب می گردد و خریداران نرم  افزار پیش از اینکه وارد فاز خرید شوند، از طریق دریافت مشاوره از شرکت ها و افراد صاحب تجربه در این زمینه، تا حدود زیادی ریسک های ناشی از آنرا کاهش می دهند.

ما نیز بر آن شدیم تا تجربیات چندین ساله تیم خود و تجربیات حاصل از شناخت انواع نرم افزارهای BPMS یا سیستم مدیریت فرایندها داخلی و خارجی را در اختیار سازمان ها و شرکتها قرار دهیم با این امید که تاثیری هر چند کوچک در ارتقاء عملکرد این شرکتها و اقتصاد کشور داشته باشیم.

 

 

 


برای رزرو زمان مشاوره به آی دی تلگرام زیر پیغام دهید.

aliakbari_BPM@

یا با تلفن زیر تماس بگیرید

۰۲۱۴۴۳۳۶۸۹۵

به اشتراک بگذارید :

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .