عضویت در کانال مدیریت فرایند
وبینار هنر بومی سازی استاندارد PMBOK با استفاده از BPM
بومی سازی pmbok با مدیریت فرایند

وبینار هنر بومی سازی استاندارد PMBOK با استفاده از BPM

 

همانطور که میدانید، استاندارد PMBOK یک چارچوب متشکل از فرآیندها، ابزارها و تکنیک های مدیریت پروژه است که مطابق متن استاندارد نیاز به بومی سازی و tailoring دارد. بومی سازی یعنی مطابق با نیاز سازمان استاندارد را متناسب سازی کنیم و یک نسخه با توجه به شرایط سازمان در قالب رویه ها و فرآیندها تهیه و ارایه کنیم.

 

بر اساس تجربیات تیم مدرسه مدرسه مدیریت فرایند و انجام چندین پروژه مدیریت فرایند در شرکت ها و سازمان های پروژه محور، یکی از ابزارهای مناسب بومی سازی، استفاده از مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM: Business Process management))  است. این رویکرد سیستماتیک و ساختار یافته برای تحلیل، بهبود، کنترل و مدیریت فرآیندهای سازمان است.

 

برای آشنایی شرکت هایی که اقدام به استقرار استاندارد PMBOK کرده اند و یا در شرف اینکار هستند، در نظر داریم یک وبینار با موضوع هنر بومی سازی استاندارد PMBOK با استفاده از BPM نماییم.

 

در این وبینار علاوه بر تشریح موارد فوق به برداشت های نادرست از استاندارد و عارضه های پیاده سازی غلط خواهیم پرداخت و برای محدودیت های استاندارد PMBOK به عنوان یک استاندارد توصیفی راهکارهای عملی با بهره گیری از BPM ارائه خواهد شد. همچنین نمونه ای از فرآیندهای مدل سازی شده را بررسی خواهیم کرد.

 

سرفصل های وبینار هنر بومی سازی استاندارد PMBOK با استفاده از BPM:

  • ضرورت پیاده سازی نظام مدیریت پروژه
  • اشتباهات رایج در درک و پیاده سازی PMBOK
  • نکات کلیدی در بومی سازی PMBOK
  • نحوه بکارگیری رویکرد BPM در بومی سازی PMBOK

 

شرکت در این دوره به کارشناسان و متخصصین (دارندگان مدرک PMP) شاغل در شرکت های پروژه محور یا شرکت هایی که برای اجرای پروژه ها از استاندارد PMBOK استفاده می کنند توصیه می شود.

 

این وبینار بصورت رایگان برگزار خواهد شد.

 

نحوه ثبت نام در این وبینار به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .